Susisiekite su mumis

Pavadinimas: UAB "Mantmeda"
Direktorius: Mantas Sodys
Tel.: + 370 601 00160 / + 370 675 00530
El. p.: uab.mantmeda@gmail.com
Adresas: Birutės g. 53b, LT-90112 Plungė, Lietuva
 
Parduodame džiovintą spygliuočių ir lapuočių medieną. EGLĖ / PUŠIS / MAUMEDIS / ĄŽUOLAS / UOSIS / KLEVAS / JUODALKSNIS / LIEPA

Slapukų politika

Dauguma internetinių svetainių, kuriose šiandien apsilankote, naudoja įvairius slapukus. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterį arba mobilų prietaisą, kai joje apsilankote. Slapukai naudojami įvairiais tikslais: siekiant užtikrinti interneto svetainės veikimą, padaryti jį efektyvesnį, suteikti svetainės savininkams informacijos apie lankytojų elgseną puslapyje, suskaičiuoti puslapio lankytojus ir t.t.

Mūsų internetiniame puslapyje nadojama Google, INC. (toliau – Google) teikiama analizės paslauga Google Analytics. Tai Google sukurtas analizės įrankis, padedantis lengviau suprasti kaip lankytojai naudojasi svetainės turiniu. Privalome informuoti, kad Google Analytics naudoja slapukų rinkinį informacijai rinkti ir ataskaitoms apie svetainės naudojimo statistiką pateikti, tačiau tai daroma asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų (mus pasiekiantys vartotojų duomenys yra visiškai anonimiški).

Daugiau apie Google Analytics naudojamus slapukus ir privatumo politiką galite sužinoti:

https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage .

Užtikriname, kad visa apibendrinta statistinė analitinė informacija, kurią gausime per Google Analytics, bus naudojama tik mūsų įmonės vidiniams tikslams ir tam, kad savo internetinį puslapį padarytumėme efektyvesnį ir naudingesį Jums. Mus pasiekusi informacija nebus naudojama ar perduodama jokiai trečiajai šaliai su tikslu atsekti ar rinkti kokią nors informaciją, leidžiančią nustatyti svetainės lankytojų tapatybę, nebent to būtų reikalaujama pagal įstatymą.

Jūs galite neleisti naudoti Google Analytics slapukų – tam reikia atsisiųsti ir įdiegti naršyklės papildinį iš puslapio:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en .

Daugiau informacijos apie slapukus, jų naudojimą ir valdymą galite rasti apsilankę puslapyje:

http://www.allaboutcookies.org/ .